Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

33 496 69 25

tłumaczenia ustne

Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne (kabinowe) jak i tłumaczenia konsekutywne podczas negocjacji i spotkań biznesowych we wszystkich językach europejskich. Dodatkowo świadczymy usługi ustnych tłumaczy przysięgłych.

Zajmujemy się również rekrutacją tłumaczy jak  i oddelegowywaniem tłumaczy na kontrakty zagraniczne. Mam spore doświadczenie w tej dziedzinie współpracując z dużymi koncernami niemieckimi, które są zadowolone ze współpracy z nami.

Dysponujemy dużym zespołem współpracujących z nami tłumaczy ustnych, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Nasza szeroka baza tłumaczy pozwala zawsze znaleźć odpowiedniego tłumacza do konkretnego zlecenia.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Zapewniamy Państwu terminowość, szybkość i profesjonalizm wykonania tłumaczeń. Dysponujemy bardzo doświadczonym i sprawdzonym zespołem tłumaczy. Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami w naszym regionie i całej Polsce. Od 2017 r. staliśmy się częścią Link Group, w której skład wchodzi kilka firm tłumaczeniowych. Daje nam to nowe jeszcze większe możliwości terminowego dostarczania profesjonalnych tłumaczeń w konkurencyjnych cenach.

Misją naszej firmy jest: Wykonanie profesjonalnych tłumaczeń terminowo i w korzystnej cenie.

Comments are closed.