Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

33 496 69 25

Tłumaczenia Ekspresowe

W biznesie czas jest bezcenny. Dlatego z tłumaczeń ekspresowych uczyniliśmy nasz atut.

Dzięki stacjonarnemu zespołowi tłumaczy jesteśmy w stanie szybko i sprawnie podołać każdemu zadaniu.  Zawsze kiedy potrzebujesz szybkiego tłumaczenia, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenia ekspresowe w każdym z języków europejskich. Wykonujemy również ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ramach poniższych języków: angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, francuski.

Nie pobieramy haraczu za ekspres sięgającego 100%, tłumaczenia ekspresowe są u nas tańsze nawet o 50% od średnich cen rynkowych.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Zapewniamy Państwu terminowość, szybkość i profesjonalizm wykonania tłumaczeń. Dysponujemy bardzo doświadczonym i sprawdzonym zespołem tłumaczy. Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami w naszym regionie i całej Polsce. Od 2017 r. staliśmy się częścią Link Group, w której skład wchodzi kilka firm tłumaczeniowych. Daje nam to nowe jeszcze większe możliwości terminowego dostarczania profesjonalnych tłumaczeń w konkurencyjnych cenach.

Misją naszej firmy jest: Wykonanie profesjonalnych tłumaczeń terminowo i w korzystnej cenie.

Comments are closed.